
Spotkanie z Markiem Sekielskim
19 grudnia 2025 r. o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z Markiem Sekielskim, autorem książki "Polska na odwyku". Spotkanie poprowadzi Honorata Rudnik. Serdecznie zapraszamy. Spotkanie poświęcone będzie tematom uzależnienia, współuzależnienia, pomocy osobom dotkniętym uzależnieniami oraz o tym, jak wyjść z nałogu. Wstęp bezpłatny.Spotkanie uświetni występ Grzegorza Kucharzewskiego.

